USŁUGI

SZKOLENIA

Moduły S4H – Zweryfikowane kompetencje

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem oprogramowania S4H. A to oznacza, że posiadamy wiedzę, kompetencje i doświadczenie, by merytorycznie wspierać w zakresie obsługi wszystkich modułów oprogramowania S4H.Nasi klienci cenią nas za zaangażowanie, terminowość i determinację, by znaleźć najlepsze dla nich rozwiązanie. Swoją wiedzą dzielimy się chętnie i odpowiedzialnie.

Uczymy, jak skutecznie prowadzić gospodarkę magazynową. Poziom szkolenia dopasowujemy indywidualnie – tak pod względem posiadanej przez kursantów wiedzy, jak i realnych potrzeb. Podczas szkolenia pokazujemy, jak obliczać wskaźniki prowadzonej działalności, używając modułu analiz. Istnieje dodatkowo możliwość, że to my zajmujemy się obliczeniami, a klient dostaje gotowy wynik, który jest przejrzysty i prosty do odczytania.

Gospodarka magazynowa od podstaw

Procedury magazynowe dla lokalu

Wdrażamy ipiszemy procedury magazynowe dla każdego rodzaju lokalu gastronomicznego: restauracji, kawiarni, cukierni, baru, food trucka, a nawet piekarni. Uczymy jednocześnie, jak skalkulować menu, aby było zyskowne. Pokazujemy, jak kontrolować założone progi foodcostu, co jest kluczową umiejętnością w skutecznym zarządzaniu kosztami w tej branży. Szkolenia, ich czas oraz intensywność zawsze dopasujemy do zweryfikowanych potrzeb.

SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach