Producent oprogramowania dla firm

W przedsiębiorstwach, które zajmują się handlem, gastronomią czy hotelarstwem przydatny będzie system, który pozwoli zautomatyzować procesy na linii klient-obsługa. Na rynku dostępnych jest setki towarów i usług, warto więc sprawnie nimi zarządzać w swojej firmie, by podnieść efektywność pracy.


Proponujemy funkcjonalne oprogramowanie dla firm, jakim jest system POS. To aplikacja do prowadzenia biznesu, będąca świetnym rozwiązaniem dla każdej branży. Ułatwia zarówno procesy sprzedażowe, jak i rezerwacyjne oraz magazynowe, dzięki czemu obrót towarem czy usługami będzie większy, a zadowolenie klientów wzrośnie.


Jako producent oprogramowania POS, polecamy nasz w pełni zintegrowany i zoptymalizowany system. Łącząc w sobie różne funkcje, takie jak rejestracja produktów lub usług, rozliczanie kasjera, statystyki sprzedaży czy dzielone płatności, jest nieocenioną pomocą w tworzeniu nowoczesnego stanowiska pracy. Chcesz, by Twoje usługi były świadczone sprawnie i w zorganizowany sposób? Koniecznie wypróbuj nasz system, prosto od producenta - jeśli masz wątpliwości, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

DLA GASTRONOMII

Zapraszamy do konsultacji, dzięki modułowej budowie dopasujemy moduły potrzebne Twojemu biznesowi

WIĘCEJ

DLA HOTELI

Oprogramowanie recepcyjne, które ułatwi i przyspieszy działanie pracy recepcji. Dzięki współpracy z modułami dodatkowymi praca jest jeszcze prostsza niż zwykle. Pełne szkolenie z oprogramowania daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala w pełni skorzystać z możliwości systemu.

WIĘCEJ

DLA HANDLU

Przejrzyste raportowanie, intuicyjna obsługa magazynu, przypisywanie kodów obcych do artykułów, stany minimalne i maksymalne to jedynie niewielki ułamek możliwości jakie daje system S4H.

Zawsze chętnie doradzimy odpowiednie rozwiązanie, zadzwoń konsultacje są bezpłatne.

WIĘCEJ

DLA PRODUCENTÓW

Szybki, łatwy dostęp do danych. Pełna ewidencja czasów produkcji, kosztów poszczególnych surowców, czy produktów gotowych. Skomplikowane procesy produkcyjne, nigdy nie były w tak przejrzysty i łatwy sposób przedstawione jak teraz.

WIĘCEJ

ABONAMENT

Skorzystaj z 1 z 3 pakietów, lub stwórz zupełnie własny pakiet. Bez umowy bez zobowiązań. Moduły takie jak chcesz

WIĘCEJ
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach