O NAS

NORDSOFT

INTEGRATOR OPROGRAMOWANIA WSPIERAJĄCEGO SPRZEDAŻ

Single image

WSPARCIE PRACOWNIKÓW

Single image

WZROST SPRZEDAŻY

Single image

ANALIZA DANYCH

Po pierwsze – wiedza

Branża gastronomiczna i cały sektor HoReCa to ogromny ocean niespodzianek, które potrafią nieźle zakołysać biznesem i wówczas mniej ostrożni wypadają za burtę. A tymczasem my pływamy po tych wodach odzawsze! Od naprawdę wielu lat pracujemy dla restauratorów oraz hotelarzy i wiemy, jak ich realnie wesprzeć w codziennej, niełatwej przecież pracy. Dzielimy się wiedzą odpowiedzialnie, a następnie weryfikujemy, czy pada na właściwy grunt i rozwija się w stronę sukcesu.

Sporo mawia się o tym, że nigdy nie pracuje ten, który robi to, co lubi. Tak więc my trochę jednak pracujemy… ale ze szczerą radością! Bez względu na to, którą z usług nam powierzycie – zawsze cieszą nas efekty. Bo prawda jest taka, że nasza praca polega na naprawianiu i udoskonalaniu biznesu gastronomicznego innym. Obserwowanie, jak nasi klienci wychodzą z problemów i stają się coraz bardziej świadomi zasad, panujących w tej branży – jest po prostu pasjonujące. A po godzinach, dla rozluźnienia robimy sobie kalkulacje i obliczamy food cost zjedzonej kolacji.

Po drugie – pasja

Po trzecie – perspektywa

Nasze usługi z każdej strony są dobre. Dla lokalu z problemami będzie to sprawna naprawa sytuacji. Dla lokalu stabilnego – utrzymanie stanu i konsekwentna praca nad doskonaleniem. Dla inwestora – wiarygodne, rzetelne źródło informacji. Dla nieuczciwego pracownika – zimny prysznic i żółta kartka. Dla nas – ogromna satysfakcja, że mamy wiedzę i narzędzia, by móc wykonywać swoją pracę na poziomie, dającym obliczalne zyski. A w perspektywie – długą współpracę w zadowolonymi klientami.

SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach