Oprogramowanie dla handlu

Innowacyjne oprogramowanie S4H zostało zaprojektowane i jest nieustannie doskonalone w taki sposób, by realnie wspierać firmy w codziennej pracy. Zastosowane rozwiązania odciążają w takich zadaniach, jak pracochłonne rozliczenia i skrupulatne prowadzenie dokumentacji. Dzięki temu pracownicy mogą skupić więcej uwagi na obsłudze klientów i pozyskiwaniu nowych. W rezultacie używanie programu S4H dla handlu jest dla wielu branż doskonałym i miarodajnym narzędziem zwielokratniającym zyski.

Single image

S4H POS HANDEL

S4H POS HANDEL – współczesne narzędzie, wspierające sprzedaż

S4H POS HANDEL to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą małe sklepy, a także dla posiadaczy rozbudowanych sieci stacjonarnych lokali handlowych. Program jest bogaty w wiele funkcjonalnych rozwiązań, które są dostępne z poziomu dotykowego ekranu. Klawisze ułatwiają szybkie znalezienie towaru i sprawdzenie stanów magazynowych. To system POS dla wymagających.

WIĘCEJ
Single image

S4H CHEF

S4H CHEF jest wygodnym narzędziem, które realnie wspiera zarządzanie gastronomią.

To płaszczyzna gastro systemu, która odpowiada bezpośrednio za gospodarkę magazynową w lokalach gastronomicznych.

Aplikacja magazynowo – rozliczeniowa S4H CHEF jest łatwa w obsłudze oraz posiada zaawansowany i bardzo praktyczny system raportowania. Zdecydowanie usprawnia pracę.

WIĘCEJ
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach