Oprogramowanie dla gastronomii

Niezależnie czy jesteś właścicielem małego baru, eleganckiej restauracji czy prostego bistro, z pewnością wiesz, jak trudno czasami jest sprawnie obsługiwać klientów i prawidłowo ich rozliczać. Szczególnie w weekendy, kiedy tego typu obiekty są uczęszczane przez dużą ilość osób na raz. W tej branży istotna jest szybka, dobrej jakości obsługa, ponieważ na tej podstawie klienci oceniają markę. Jeśli chcesz sprawić, że funkcjonowanie Twojego obiektu będzie bardziej efektywne, koniecznie wypróbuj nasze oprogramowanie dla gastronomii.


Jesteśmy producentem oprogramowania POS, które nie tylko pozwoli Ci zanalizować rzeczywiste koszty produkcji w stosunku do ich cen, ale również zweryfikować rzetelność pracowników. Nasz produkt dokładnie rejestruje wszystkie płatności, posiada system rabatowania, opcję płatności dzielonych, zarządzanie stanem magazynowym i wiele innych funkcji. Dzięki temu, umożliwi Ci łatwe rozliczanie dużej ilości stolików na raz. Usprawnij i łatwo kontroluj działanie Twojego obiektu gastronomicznego wybierając nasz system POS.

Single image

S4H POS

S4H POS – system POS, dzięki któremu zarządzanie gastronomią będzie łatwiejsze!

– Przekonaj się, czy Twój personel pracuje uczciwie i podejmij adekwatne działania.<
– Zobacz, jak wyglądają koszty produkcji i zoptymalizuj politykę cenową.
– Wprowadzaj system rabatowania bez ograniczeń – system ma takie mechanizmy.
– Ciesz się spokojem – to nasi specjaliści zajmują się monitorowaniem zmian w przepisach.

WIĘCEJ
Single image

S4H CHEF

S4H CHEF jest wygodnym narzędziem, które realnie wspiera zarządzanie gastronomią.

To płaszczyzna gastro systemu, która odpowiada bezpośrednio za gospodarkę magazynową w lokalach gastronomicznych.

Aplikacja magazynowo – rozliczeniowa S4H CHEF jest łatwa w obsłudze oraz posiada zaawansowany i bardzo praktyczny system raportowania. Zdecydowanie usprawnia pracę.

WIĘCEJ
Single image

S4H mobile pos

S4H Mobile POS jest tak praktycznym, jak również estetycznym dodatkiem do systemu POS – S4H POS.

Aplikacja jest mobilnym bonownikiem, co wymiernie skraca czas pracy kelnera, który wprowadza zamówienie do systemu na urządzeniu przenośnym od razu przy gościu. Wygląda to profesjonalnie, a dodatkowo sprawia, że kelner nie musi podchodzić do stacjonarnego terminala.

WIĘCEJ
Single image

S4H kds

System S4H KDS to nowoczesny i efektywnie przemyślany sposób na bardzo dobrą, bieżącą komunikację pracowników sali z zapleczem kuchennym.

Wszystkie zamówienia wprowadzone w system przez kelnera są wyświetlane na przeznaczonym do tego ekranie w kuchni. Kucharz ma zatem wygodny podgląd oraz może zmieniać status zamówień – zgodnie z postępem prac przy realizacji.

WIĘCEJ
Single image

S4H catering

Oprogramowanie S4H CATERING jest przeznaczone dla wszystkich placówek, gdzie organizowane jest żywienie zbiorowe.

Może to być zatem placówka służby zdrowia (szpital, sanatorium), stołówka pracownicza, a także wszelkie miejsca, które specjalizują się w dostawie zdrowej, zbilansowanej żywności typu Fit Catering. Oprogramowanie realnie wpiera układanie zbilansowanych jadłospisów.

WIĘCEJ
Single image

S4H pos lite

S4H POS Lite zostało przygotowane z myślą o niedużych lokalach, które potrzebują gastro system POS na miarę swoich potrzeb.

Oprogramowanie zawiera wszystkie niezbędne funkcje, potrzebne do prowadzenia biznesu. Wśród nich jest m.in.: prowadzenie sprzedaży na otwartych lub odkładanych rachunkach i ich łączenie, rabatowanie, dodatkowe opisy do kuchni i szczegółowe raportowanie.

WIĘCEJ
SKONTAKTUJ SIĘ

Napisz do nas i powiedz
o swoich potrzebach